Inżynier Słońca

wtorek 9 Gru 2014 1 777 odwiedzin 6 komentarzy Tagi: ,

Sun engineer

6 komentarze do “Inżynier Słońca”

 1. Kamil pisze:

  Świetnie uchwycone 🙂

 2. Wojtek pisze:

  Dzięki 🙂 W końcu miałem okazję wczoraj wypróbować swoje 1600mm (Y)

 3. Anita pisze:

  Kosmiczny żywioł robi wrażenie. Czy inżynier dałby radę sfotografować jakąś planetę, albo kometę, czy też inną, niż nasze słońce gwiazdę, chociażby (a dlaczego by nie) betlejemską?

 4. Wojtek pisze:

  Co prawda nie inżynier, ale magister 😉 jakiś czas temu już złapał swoim aparatem Jowisza, Tranzyt Wenus, Wielką Mgławicę w Orionie” i kilka innych interesujących rzeczy 🙂 A co do gwiazdy betlejemskiej to – może znowu Cię zaskoczę – ale jest tutaj (*) 🙂

 5. Anita pisze:

  Oh, jestem pod wielkim wrażeniem i zdjęć i filmiku, oddającego baśniową atmosferę niezwykłej nocy. Za to właśnie cenię fotografię, że odsłania przed nami nieznane światy, tym bardziej, jeśli są piękne; bo nie jestem entuzjastką kultu brzydoty wszechobecnej w kulturze. Człowiek jest stworzony do piękna i kiedy obcuje z pięknem, to świat staje się lepszy. (Y)

 6. Wojtek pisze:

  Cała przyjemność po mojej stronie 🙂

  Z tym szukaniem piękna w otaczającym świecie to nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Ludzie często przyzwyczajają wzrok do środowiska, w którym mieszkają i nie widzą nic w nim ciekawego… Aparat pomaga spojrzeć na znany nam świat poprzez zupełnie inny pryzmat. Sam jestem przykładem na to jak wiele interesujących rzeczy można zobaczyć ( (P) ) choćby z własnego balkonu ( [1], [2], [3]…), czy w trawie tuż pod naszymi nogami (Y) ( [1], [2], [3]…) Trzeba tylko zacząć „widzieć” a nie „patrzeć” 😉 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Wszelkie prawa zastrzeżone. Obrazy oraz inne treści nie mogą być reprodukowane w żadnej

formie bez wyraźnej zgody właściciela praw autorskich, wyrażonej na piśmie.

©2008-2020 Wojciech Grzanka.